Skip to content
  • Портал відкритих даних
    Хмельницької міської ради

Новини


Mar 21

У Хмельницькому навчають працівників виконавчих органів публікувати якісні відкриті дані

Picture of frog by Ben Fredericson

У приміщенні Хмельницької централізованої бібліотечної системи для працівників структурних підрозділів Хмельницької міської ради розпочато воркшопи з підвищення якості відкритих даних. Серія воркшопів організована ХМКП “Хмельницькінфоцентр” та проходить в рамках проекту TAPAS «Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та UK aid уряду Великобританії. (Тренер воркшопів експерт з відкритих даних Андрій Гнап).

Feb 22

Хмельницький приєднався до Міжнародної Хартії відкритих даних

Picture of frog by Ben Fredericson

Від сьогодні Хмельницький офіційно приєднався до Міжнародної Хартії відкритих даних.

«Це надзвичайно важливо для міста і я щиро вітаю хмельничан з таким досягненням. Ми виконали усі необхідні умови і маємо чіткий план дій з реалізації принципів Міжнародної Хартії відкритих даних. Запевняю, що й надалі, розвиток відкритих даних залишатиметься одним із пріоритетів нашої роботи. Відкриті дані міста – це не лише підвищення рівня прозорості, відкритості та ефективності діяльності міської влади, а й нові можливості для залучення інвестицій, реалізації соціально важливих та комерційних проектів», – наголосив міський голова Олександр Симчишин.

Sep 05

Відбудеться брифінг з нагоди презентації перших реєстрів відкритих даних

Picture of frog by Ben Fredericson

Завтра, 6 вересня, о 14.00 у зеленій залі Хмельницької міської ради (вул. Гагаріна, 3, 2-ий поверх) відбудеться брифінг з нагоди презентації перших реєстрів відкритих даних.