Skip to content
  • Портал відкритих даних
    Хмельницької міської ради

Вітаємо на веб-порталі відкритих даних Хмельницької міської ради

Для зручності користувачів набори відкритих даних подані у вигляді реєстрів та за: Категоріями , Розпорядниками

Засоби веб-порталу забезпечують можливість перегляду та завантаження інформації безоплатно та без проведення додаткової реєстрації, ідентифікації, авторизації, проходження автоматизованого тесту для розрізнення користувачів чи інших обмежень.

Кожний реєстр має паспорт даних. Для цього перейдіть на необхідний реєстр і натисніть – показати більше.

Набори відкритих даних Хмельницької міської ради також оприлюднені на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних

Публічна інформація у формі відкритих даних міської ради та нормативно-правові акти у сфері відкритих даних читати тут

Новини:

Цифрову трансформацію виконавчих органів міської ради буде координувати керуючий справами Юлія Сабій

04.03.2021

Відповідно до розпорядження міського голови від 03.03.2021 №58-р питаннями цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації виконавчих органів у Хмельницькій міській раді буде опікуватись керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій. Наразі серед пріоритетних проєктів в цьому напрямку подальше впровадження Кабінету мешканця, розвиток відкритих даних, автоматизація бізнес-процесів посадовців, розвиток інформаційно-телекомунікаційних систем міської ради, створення комфортних та безпечних умов для проживання та розвитку бізнесу, завдяки реалізованим цифровим можливостям тощо.

У березні 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив введення нової посади керівника цифрової трансформації у всіх державних органах влади (CDTO). На рівні державних органів – це профільний заступник. Для місцевих органів влади – визначення таких повноважень дозволить прискорити впровадження технологій та інновацій, які мають слугувати людям, побудувати якісну комунікацію між державними органами та громадами.

Розпорядження міського голови

В Хмельницькому розпочали beta-тестування офіційної геоінформаційної системи міста

19.10.2020

Розпочинаємо beta-тестування офіційної геоінформаційної системи міста та геопорталу: http://gis.khm.gov.ua

Підключаємо нотаріусів до Реєстру територіальної громади міста

13.07.2020

Починаємо тиждень з приємних новин! ✅Підключаємо нотаріусів до Реєстру територіальної громади міста (рішенням сесії міської ради від 17.06.2020 №98 внесені зміни до Положення про даний Реєстр). Відтак на порталі Єдиної інформаційної системи міста MyCity https://mycity.khm.gov.ua/  створено спеціальний модуль для нотаріусів. ✅Відтепер інформація про зареєстрованих у квартирах/будинках міста Хмельницького формуватиметься нотаріусом. Це дасть змогу перевірити відсутність прав малолітніх та неповнолітніх дітей, недієздатних чи обмежено дієздатних осіб на користування відчужуваними житловим будинком, квартирою, кімнатою або їх частиною, тощо. Раніше нотаріуси просили надати довідку про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, яку потрібно було замовити у ЦНАП. ✅Уже підключено перших тринадцять нотаріусів міста! 🔻Також хочемо нагадати, що до Реєстру територіальної громади міста підключені фахівці управління праці та соціального захисту населення для оформлення субсидій та соціальних допомог. Не потрібно йти за паперовими довідками у ЦНАП при оформлені соціальних послуг та субсидій. 📝Підписання договору є продовженням співпраці - на початку червня було підписано Меморандум про співробітництво між Хмельницькою міською радою, Центрально-західним міжрегіональним управлінням міністерства юстиції та Відділенням нотаріальної палати України в Хмельницькій області.